Witam,
znowu zwracam się o prośbę. Przy wymianie silnika w d60 (błąd naciśnij ponownie spust migawki), mam problem z prawidłowym układem koła trybowego białego, na którym zamieszczone są blaszki - na zdjęciu białe koło. Czarne koło zębate chodzi od punktu 1 do 2.
Jak ułożyć białe, przy położeniu skrajnym 1?
Poproszę o instrukcje lub fotkę na priv z prawidłowym ułożeniem.
PS. Tak na marginesie nawet w serwis manualu nie ma tego rozpisane, czyżby był jeszcze jakiś dodatkowy service manual advance do nikona d60?