Witam.
Chciałbym kupić gramofon w podanym zakresie cenowym. Podejrzewam, że w grę wchodzi jedynie sprzęt używany.
Niestety nie mam pojęcia czym się kierować przy zakupie.
Na allegro jest tego sporo więc ograniczyłem się do 2 marek (Technics ze względu na sentyment i dobre opinie o gramofonach tej firmy i Denon ze względu na obecnie posiadane sprzęty).
Nie wiem czy takie kwestie jak napęd bezpośredni, kwarcowa kontrola obrotów i automat to kluczowe kwestie czy wodotryski. Czy kupować z wkładką czy od razu założyć, że będzie trzeba kupić nową?
Z góry dzięki za wszelką pomoc, a najbardziej za podesłanie linków do jakiejś perełki.
Pozdrawiam,
Sławek.
Chciałbym kupić gramofon w podanym zakresie cenowym. Podejrzewam, że w grę wchodzi jedynie sprzęt używany.
Niestety nie mam pojęcia czym się kierować przy zakupie.
Na allegro jest tego sporo więc ograniczyłem się do 2 marek (Technics ze względu na sentyment i dobre opinie o gramofonach tej firmy i Denon ze względu na obecnie posiadane sprzęty).
Nie wiem czy takie kwestie jak napęd bezpośredni, kwarcowa kontrola obrotów i automat to kluczowe kwestie czy wodotryski. Czy kupować z wkładką czy od razu założyć, że będzie trzeba kupić nową?
Z góry dzięki za wszelką pomoc, a najbardziej za podesłanie linków do jakiejś perełki.
Pozdrawiam,
Sławek.