Witam i proszę o pomoc kogoś kto zna się na elektryce.Mianowicie mam szczotkę walcowa pw 10 karchera i musiałem wymieniłem przewód zasilający.Pierwszy raz otworzyłem tą szczotkę i jest tam taki czerwony przewód wychodzący z jakby kondensatora który był luzem jakby przerwany ale w sumie nie ma miejsca z którego mógłby być połączony na razie go zaizolowałem,czy mogło tak być oryginalnie.I drugie pytanie , oryginalny przewód był bez uziemienia ,ten który założyłem jest trzyżyłowy z uziemieniem ,czy można i powinienempodłączyć ten przewód uziemniający i do czego?Dzięki za pomoc ważne to jest dla mnie ponieważ szczotka pracuje w wodzie i chciałbym pracować bez obaw.