Witam
Czy Ktoś mógłby pomóc.
W zmywarce w trakcie mycia zaświeca się kontrolka "brak dopływu wody".
Woda do płaszcza wodnego napływa.
Czy przyczyna może tkwić w uszkodzonym zaworze odpływowym?
Sądzę, że może być uszkodzony ponieważ "buczy" i jest gorący.
Pozdrawiam
P.
Czy Ktoś mógłby pomóc.
W zmywarce w trakcie mycia zaświeca się kontrolka "brak dopływu wody".
Woda do płaszcza wodnego napływa.
Czy przyczyna może tkwić w uszkodzonym zaworze odpływowym?
Sądzę, że może być uszkodzony ponieważ "buczy" i jest gorący.
Pozdrawiam
P.