Włączyłem kompa, załączyłem Operę.... bang! - zawiesił się. Wymusiłem wyłączenie i pojawiło się Narzędzie do naprawy systemu podczas uruchamiania. Najpierw wyszukiwało, potem się zrestartował i naprawiał... ale z marnym skutkiem - "System windows nie może automatycznie naprawić tego komputeraa"
Znaleziono główną przyczynę: Nie można onaleźć na dysku plików systemu operacyjnego.
Akcja naprawy: Naprawa tabeli partycji
Wynik: Niepowodzenie. Kod błędu = 0x490
Czas operacji = 22417ms
PILNIE proszę o pomoc. Wiem że dużo jest tu specjalistów z doświadczeniem, błagam - poradźcie co mam zrobić!
Znaleziono główną przyczynę: Nie można onaleźć na dysku plików systemu operacyjnego.
Akcja naprawy: Naprawa tabeli partycji
Wynik: Niepowodzenie. Kod błędu = 0x490
Czas operacji = 22417ms
PILNIE proszę o pomoc. Wiem że dużo jest tu specjalistów z doświadczeniem, błagam - poradźcie co mam zrobić!