Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

ursus c-330 - ciężko odpala wolno wchodzi na obroty i dymi na biało

jacekc330 21 Jun 2014 22:11 8583 1
    jacekc330
    Level 8  
    witam wszystkich to mój pierwszy post tutaj mam nadzieję że mi pomożecie w ostatnim czasie regulowalismy zawory w ursusie c-330 wszystko ustawione jak powinno 2 razy sprawdzone palił ladnie moc miał ale zacza bardzo głosno stukać filtr powietrza i jak sie okazało nie domykał sie jeden zawór ssacy i biło kompresje w filtr jednak zdjelismy klawiaturę były slady na konikach ze biły w wałek odpreznika przeszlifowalismy je z obu stron zawory ponownie ustawione na 0,20 ssace i 0,25 wydechowe filtr juz nie stuka moc tez jest chodzi równo jednak jak trzeba go odpalić to długo kreci a jak juz załapie to wolno wchodzi na obroty jakby było z -20 stopni a tu jest lato w tym czasie cały czas leci gesty bały dym z komina jak juz wejdzie na obroty to jest okej ale na wolnych dym nie ustepuje przygazuje mu i przestanie dymic jak puszcze gaz to dym powraca co to może być obstawiam wtryski a wy ?
    mtracz
    Level 29  
    Za niska temperatura spalania, kompresja słaba np. przez nieszczelne zawory, albo jak piszesz wtryski się skończyły.
    Ustaw ciągnik na luzie, podnieś zawory, dodaj gazu na maksa i kręć silnikiem ciągnąc za pasek klinowy i nasłuchuj. Dobry wtryskiwacz słychać.
    Pozdrawiam.