Dzień dobry.
Mam problem z lodówko-zamrażarką Indesit Prime 34V zakupioną w 2009 roku.
Zamrażarka jest raczej w porządku bo jest w niej -22 do -24 °C.
Od 3 tygodni jest problem z lodówką i wciąż czekam na przyjazd fachowca do naprawy i jakoś nie może dojechać.Chciałbym poznać problem bo może samemu jest szansa na naprawę.
Problem w lodówce.
Tylna ścianka równo oszroniona po całości a temperatura skacze i jest codziennie inna od -4 do +4°C. Zmiana nastawień na pokrętle termostatu nie daje żadnych efektów. Lodówka pracuje cicho i nie słychać też głośnych dźwięków przelewania gazów jak było gdy działała prawidłowo.Sprężarka ciepła i nie gorąca.
Poczytałem trochę po internecie i jeżeli byłby to termostat to może dałbym sobie radę , ale jak wyciek gazów i to już potrzebny ktoś kto się zna.
Czy jest szansa na taką internetową diagnozę co to może być?
Mam problem z lodówko-zamrażarką Indesit Prime 34V zakupioną w 2009 roku.
Zamrażarka jest raczej w porządku bo jest w niej -22 do -24 °C.
Od 3 tygodni jest problem z lodówką i wciąż czekam na przyjazd fachowca do naprawy i jakoś nie może dojechać.Chciałbym poznać problem bo może samemu jest szansa na naprawę.
Problem w lodówce.
Tylna ścianka równo oszroniona po całości a temperatura skacze i jest codziennie inna od -4 do +4°C. Zmiana nastawień na pokrętle termostatu nie daje żadnych efektów. Lodówka pracuje cicho i nie słychać też głośnych dźwięków przelewania gazów jak było gdy działała prawidłowo.Sprężarka ciepła i nie gorąca.
Poczytałem trochę po internecie i jeżeli byłby to termostat to może dałbym sobie radę , ale jak wyciek gazów i to już potrzebny ktoś kto się zna.
Czy jest szansa na taką internetową diagnozę co to może być?