Witam ze względu że zaczynam swoją przygodę z programowaniem to chciałbym sobie "sklepać" jakiś zestaw do nauki. Wolałbym OMRONA gdyż już byłem na szkoleniu w tej firmie i dalej chcę Ciągnąć ten temat. Posiadam na stanie sterownik CPM1A-20CDT1, a także panel operatorski NB7W-TW00B. Sterownik kiedyś współpracował z panelem NT2S i został mi kabel NT2S-CM212-V1.I moje pytanie brzmiczy mogę sobie to jakoś połączyć tak aby mi całość ze sobą gadała, a może przy inwestować w coś nowszego? I jakiego użyć kabla do połączenia się z panelem ??