Włączam -grzeje i grzeje i grzeje bojler -robi się bardzo mocno gorący-włączają się wszystkie kontrolki migają i nic się nie dzieje . Wyłączam dopływ prądu boby się spalił. Po kolejnym włączeniu od razu wszystko miga i nic. Kod wyświetla się 9. Raz już tak się zrobiło ale po drugim czy trzecim włączeniu ustąpiło -a teraz nie chce . Co jest ??? Pomocy -Proszę