Witam. Jestem tu nowy i proszę o pomoc. Z góry przepraszam, jeżeli post tego typu już był, szukałem, ale niczego nie znalazłem.
Mój problem jest taki. Dostałem od sąsiada starego kompa, który posiada płytę główną NR146 jak na dodanym zdjęciu. Sęk w tym, że płyta nie posiada AGP, jak to również widać na zdjęciu. Pytanie moje jest takie - czy jest możliwość wlutowania slotu, a jak tak to jaki musi być dokładny typ tego slotu?
Z góry dzięki za pomoc
Mój problem jest taki. Dostałem od sąsiada starego kompa, który posiada płytę główną NR146 jak na dodanym zdjęciu. Sęk w tym, że płyta nie posiada AGP, jak to również widać na zdjęciu. Pytanie moje jest takie - czy jest możliwość wlutowania slotu, a jak tak to jaki musi być dokładny typ tego slotu?
Z góry dzięki za pomoc