Witam,
Jak w Tigrze A (1,6 16V 106 KM 2000 r.) zrealizowane jest odpowietrzanie zbiornika paliwa?
Ostatnio miałem problem podczas tankowania, pistolet odbijał pomimo tego, że w zbiorniku brakowało jeszcze ok. 10 litrów paliwa. Paliwo bardzo powoli wpływało do zbiornika. Dodatkowo zauważyłem, że podczas jazdy czuć trochę paliwo w kabinie. Czytałem, że w okolicach prawego przedniego nadkola jest pochłaniacz par paliwa, czy tam szukać problemu?
Pozdrawiam.
Jak w Tigrze A (1,6 16V 106 KM 2000 r.) zrealizowane jest odpowietrzanie zbiornika paliwa?
Ostatnio miałem problem podczas tankowania, pistolet odbijał pomimo tego, że w zbiorniku brakowało jeszcze ok. 10 litrów paliwa. Paliwo bardzo powoli wpływało do zbiornika. Dodatkowo zauważyłem, że podczas jazdy czuć trochę paliwo w kabinie. Czytałem, że w okolicach prawego przedniego nadkola jest pochłaniacz par paliwa, czy tam szukać problemu?
Pozdrawiam.