pralka samsung WF0600NXW
Witam, mam taki problem z pralką. Spaliła się blokada drzwiczek, blokadę kupiłem nowa oryginalną, sam wymieniłem. Niby "działa", ale zanim się zamknie i zaskoczy, trzeba kilka razy mocno trzasnąć drzwiczkami, aż załapie. Natomiast po skończeniu cyklu prania, blokada nie puszcza. Początkowo, po szarpaniu się w końcu się drzwi otwierały, teraz od kilku dni za cholerę nie chce puścić. Nie pomaga włączanie, wyłączanie, odczekanie (kilku godzin nawet), ani "metody siłowe". Co robić i w czym może być problem?
Witam, mam taki problem z pralką. Spaliła się blokada drzwiczek, blokadę kupiłem nowa oryginalną, sam wymieniłem. Niby "działa", ale zanim się zamknie i zaskoczy, trzeba kilka razy mocno trzasnąć drzwiczkami, aż załapie. Natomiast po skończeniu cyklu prania, blokada nie puszcza. Początkowo, po szarpaniu się w końcu się drzwi otwierały, teraz od kilku dni za cholerę nie chce puścić. Nie pomaga włączanie, wyłączanie, odczekanie (kilku godzin nawet), ani "metody siłowe". Co robić i w czym może być problem?