Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Simsons s51 (4 biegi) - Rozregulowane/zepsute sprzęgło

06 Lip 2014 10:26 3576 5
  • Poziom 6  
    Witam,

otóż mam bardzo dziwną sytuacje. Wczoraj pożyczyłem koledze na chwilę simsona i gdy mi go oddał sprzęgło dziwnie działało. Podczas odpalania simsona kopnik dziwnie ślizgał (tak jak bym trzymał sprzęgło) dopiero po którejś próbie odpalenia się udało.
    Gdy ruszałem simson nie przyspieszał mimo że zbierał się bardzo szybko na obroty.

Dopiero po ściągnięciu linki od sprzęgła w tym miejscu

Simsons s51 (4 biegi) - Rozregulowane/zepsute sprzęgło

Zaczął normalnie odpalać (kopnik nie "slizgał") oraz gdy zapaliłem go na biegu zaczął już normalnie przyspieszać.

Czy wystarczy tylko poluzować sprzęgło ? jeśli tak to gdzie i jak ?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 6  
    No właśnie, przy rączce regulowałem, ale to też nic nie dało, a kolega powiedział że nic nie robił.

Tylko że jakoś mu nie wierzę - nie chodzi mi że coś ruszał, ale jeździł na "półsprzęgle", albo coś innego.
  • Poziom 6  
    To wiedział by ktoś?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Witam :) Mam taki problem ze sprzęgłem w moim simsonie s51 że podczas gdy wcisnę sprzęgło tarcze sprzęgłowe nie równo wysprzęglają większe połowa tarcz się wysuwa więcej a pozostała mniejsza część prawie wogóle i podczas wciśnięcia sprzęgł źle wysprzęgla. Co to może być czy to jest może wina tarczy dociskowej sprężystej czy może czegoś innego ? Proszę o pomoc.