logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Simsons s51 (4 biegi) - Rozregulowane/zepsute sprzęgło

craftland24 06 Lip 2014 10:26 5082 5
REKLAMA
  • #1 13771066
    craftland24
    Poziom 8  
    Posty: 30
    Ocena: 1
    Witam,

    otóż mam bardzo dziwną sytuacje. Wczoraj pożyczyłem koledze na chwilę simsona i gdy mi go oddał sprzęgło dziwnie działało. Podczas odpalania simsona kopnik dziwnie ślizgał (tak jak bym trzymał sprzęgło) dopiero po którejś próbie odpalenia się udało.
    Gdy ruszałem simson nie przyspieszał mimo że zbierał się bardzo szybko na obroty.

    Dopiero po ściągnięciu linki od sprzęgła w tym miejscu

    Simsons s51 (4 biegi) - Rozregulowane/zepsute sprzęgło

    Zaczął normalnie odpalać (kopnik nie "slizgał") oraz gdy zapaliłem go na biegu zaczął już normalnie przyspieszać.

    Czy wystarczy tylko poluzować sprzęgło ? jeśli tak to gdzie i jak ?
  • REKLAMA
  • #2 13771137
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #3 13772792
    craftland24
    Poziom 8  
    Posty: 30
    Ocena: 1
    No właśnie, przy rączce regulowałem, ale to też nic nie dało, a kolega powiedział że nic nie robił.

    Tylko że jakoś mu nie wierzę - nie chodzi mi że coś ruszał, ale jeździł na "półsprzęgle", albo coś innego.
  • REKLAMA
  • #4 13774509
    craftland24
    Poziom 8  
    Posty: 30
    Ocena: 1
    To wiedział by ktoś?
  • REKLAMA
  • #5 13774954
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #6 14715511
    Grzegoslaw
    Poziom 11  
    Posty: 16
    Ocena: 55
    Witam :) Mam taki problem ze sprzęgłem w moim simsonie s51 że podczas gdy wcisnę sprzęgło tarcze sprzęgłowe nie równo wysprzęglają większe połowa tarcz się wysuwa więcej a pozostała mniejsza część prawie wogóle i podczas wciśnięcia sprzęgł źle wysprzęgla. Co to może być czy to jest może wina tarczy dociskowej sprężystej czy może czegoś innego ? Proszę o pomoc.
REKLAMA