Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

MIO Spirit 680 - schamat kabla AV

Hyni3k 08 Jul 2014 18:55 1938 4
    Hyni3k
    Level 15  
    Witam. Posiadam nawigację MIO Spirit 680 z wejściem AV. W zestawie nie dostałem oryginalnego kabla więc chciałem go sobie zrobić sam (jacka 4-pol i gniazda RCA mam). Potrzebuję jedynie schamtu połączeń -nie udało mi się tego wygooglować. Bardzo proszę o pomoc.

MIO Spirit 680 - schamat kabla AV
  • Helpful post
    Freddy
    Level 43  
    Najpewniej będzie opcja 1.
    Co za problem sprawdzić, podłączasz monitorek video :
    masa i szukasz kabelkiem gdzie jest sygnał video i tak dalej z audio. Czy to taki wielki problem ?
    Hyni3k
    Level 15  
    Freddy wrote:
    masa i szukasz kabelkiem gdzie jest sygnał video i tak dalej z audio. Czy to taki wielki problem ?

Chcę wiedzieć jak podać sygnał odbiornikowi który jest na gwarancji i rozkrecanie nie wchodzi w grę. Jacka 4-pol będę miał w poniedziałek więc mam czas na upewnienie się co i jak. Jeśli nie dowiem się jak to połączyć wtedy będę próbował po omacku.
    Freddy
    Level 43  
    Hyni3k wrote:
    Freddy wrote:

Chcę wiedzieć jak podać sygnał odbiornikowi który jest na gwarancji i rozkrecanie nie wchodzi w grę. Jacka 4-pol będę miał w poniedziałek więc mam czas na upewnienie się co i jak. Jeśli nie dowiem się jak to połączyć wtedy będę próbował po omacku.
    No to tak jak wyżej, lecz podłącz sygnał video z kamerki . Nie zepsujesz.
    Hyni3k
    Level 15  
    Z powodu braku zainteresowania zamykam temat.