Jest wątek na temat kompresorów gdzie poruszane są głównie "ciężkie" maszyny o dużych wydajnościach - używane do piaskowania felg albo sporych, zardzewiałych mechanicznych elementów. Ponieważ to zupełnie inna klasa zastosowań otwieram nowy wątek.
Jakie kompresory /piaskarki / kabiny polecicie do piaskowania drobnych, szklanych drewnianych lub aluminiowych elementów z małymi detalami ? Chodzi o piaskowanie dekoracyjne np. butelek, słoików, tabliczek reklamowych, pudełek etc które wykonuje się poprzez naklejoną maskę z folii z wyciętym wzorem.
Z innych wątków wynikało by, że raczej kompresor śrubowy o możliwie dużej wydajności - bez wielkiego zbiornika - ale są tu na pewno osoby które znają temat i może udzielą podstawowych rad by nie pchać się z zakupami w złym kierunku.
Jakie kompresory /piaskarki / kabiny polecicie do piaskowania drobnych, szklanych drewnianych lub aluminiowych elementów z małymi detalami ? Chodzi o piaskowanie dekoracyjne np. butelek, słoików, tabliczek reklamowych, pudełek etc które wykonuje się poprzez naklejoną maskę z folii z wyciętym wzorem.
Z innych wątków wynikało by, że raczej kompresor śrubowy o możliwie dużej wydajności - bez wielkiego zbiornika - ale są tu na pewno osoby które znają temat i może udzielą podstawowych rad by nie pchać się z zakupami w złym kierunku.