#1 1428587 22 Kwi 2005 20:58 piterFX piterFX Poziom 27 Posty: 981 Pomógł: 89 Ocena: 23 Autor tematu Post #1 1428587 22 Kwi 2005 20:58 witam czy jest jakas osoba która by umiała mi opisac funkcje net monitora która do czego jest albo jakis link to se sam poczytam dzieki
Pomocny post #2 1428619 22 Kwi 2005 21:05 Kolba44 Kolba44 Poziom 17 Posty: 147 Pomógł: 19 Ocena: 4 Pomocny post? (+1) Pomocny post Post #2 1428619 22 Kwi 2005 21:05 witam. hejka @piterFX duzo by pisac wiec zostawie tylko linka z opisem: http://www.gsmnetsimlock.boo.pl/netmonitor.php badz tutaj:http://www.mwiacek.com/gsm/netmon.pl/faq_net0.htm pozdrawiam kolba44
#3 1428699 22 Kwi 2005 21:32 piterFX piterFX Poziom 27 Posty: 981 Pomógł: 89 Ocena: 23 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 1428699 22 Kwi 2005 21:32 dzieki kolba44 pozdrawiam