Witam.
Mogę się mylić,ale w pewnym typie videotona i być może w twoim jest wyłącznik koloru umiejscowiony z przodu tuż pod programatorem.Sprawdź to,jeżeli jest inaczej to należy zacząć od najprostszych możliwości tj:trymer,kwarc,sprawdzić regulację nasycenia,kształt imp.SSC.
Pozdrawiam.
Zarejestruj konto, Zaloguj się i bądź aktywny na forum, a wtedy reklamy nie będą się pojawiać. Otrzymaj punkty za rejestrację oraz odpowiedzi.