Witam, Każdorazowo po włączeniu drukarki posnet, drukuje się komunikat "Pamiętaj o obowiązkowym przeglądzie serwisowym", jak pozbyć się tego komunikatu ?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamciapus4 napisał:jak pozbyć się tego komunikatu ?