WITAM!!!!
Mam problem z wyswietlaczem Po zalaczeniu wyswietlacz swieci wszystkimi segmetami nastepnie zaczynaja przygasac i na koncu swieci tylko zegar i kalendarz nastepnie znow po jakims czasie zegar i kaledarz przygasa i jest ledwo widoczny. Jest to jakis dziwny VCR bo w zasilaczu jest przetwornica i duzo jest zmian w stosunku do VHR 5100EE Napiecie zarzenia jest stale i wynosi 10V zamiast zmiennego 4V.Moze ktos juz mial taki VCR prosze o informacje a moze schemat Wymienilem elektrolity w zasilaczu
POZDRAWIAM STAS
Mam problem z wyswietlaczem Po zalaczeniu wyswietlacz swieci wszystkimi segmetami nastepnie zaczynaja przygasac i na koncu swieci tylko zegar i kalendarz nastepnie znow po jakims czasie zegar i kaledarz przygasa i jest ledwo widoczny. Jest to jakis dziwny VCR bo w zasilaczu jest przetwornica i duzo jest zmian w stosunku do VHR 5100EE Napiecie zarzenia jest stale i wynosi 10V zamiast zmiennego 4V.Moze ktos juz mial taki VCR prosze o informacje a moze schemat Wymienilem elektrolity w zasilaczu
POZDRAWIAM STAS