Witam jak w temacie brak światła drogowego lewego. Po sprawdzeniu brak prądu na kostce wchodzącej do lampy. Gdzie szukać dalej. Czy można z prawej lampy zabrać zasilanie?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam