Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Technics - Podłączenie Technics z TV Philips i CP

przemcionet 23 Sie 2014 21:43 1254 3
  • #1 23 Sie 2014 21:43
    przemcionet
    Poziom 11  

Witam

Mam problem z podłaćzeniem zestawu audio

Posiadam wieżę technics któa z tyłu ma wyjścia i wejścia tylko chinch
    Dekoder Cyfrowy Polsat ma tylko euro i HDMI - Hd 6000
    i TV Philips gdzie są tylko wejścia

Chciał bym podłączyć aby moja wieża Technics odtwarzała dźwięk z Dekodera a nie wiem jak to podłączyć.
    Próbowałem już podłaczyć po euro wyjście dźwięku na wejście w wierzy i nic nie idzie

Czy szukać jakiegoś transmitera ? po HDMI?

Proszę o pomoc

0 3
  • Sklep HeluKabel
  • #2 23 Sie 2014 22:01
    marniu
    Poziom 25  

Podaj model tej wieży i dekodera cp

0
  • Sklep HeluKabel
  • #3 24 Sie 2014 01:05
    Polon_us
    Poziom 40  

przemcionet napisał:
    Chciał bym podłączyć aby moja wieża Technics odtwarzała dźwięk z Dekodera a nie wiem jak to podłączyć.
    Próbowałem już podłaczyć po euro wyjście dźwięku na wejście w wierzy i nic nie idzie

Być może użyłeś nie-odpowiednią wersję kabla Euro-Cinch. Zdarza się to często.
    Bezpiecznym rozwiązaniem jest adapter, na zdjęciu poniżej. Bez problemu do kupienia na znanym portalu aukcyjnym.

Technics - Podłączenie Technics z TV Philips i CP

Adapter ustawiasz w pozycję "OUT". I łączysz przewodami CINCH wyjście tego adaptera (biało/czerwone gniazda) z wejściem w wieży.

A dane sprzętu podaj, tak na wszelki wypadek i/lub zdjęcia gniazd. W wieży Technics nie używaj gniazda "Phono" o ile takowe jest w tej wieży.

Dekoder ma również wyjście cyfrowe audio.Także można użyć konwerter cyfrowo-analogowy aby połączyć dekoder z wieżą. Ale to rozwiązane, acz eleganckie, kosztuje więcej niż wspomniany powyżej adapter.

0
  • #4 30 Sty 2015 11:39
    przemcionet
    Poziom 11  

Temat zamyka rozwiązanie poprzez wyjście Euro innego nie ruszałem

0