Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Mitronik
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

karta telewizyjna do odbioru sygnału cyfrowego

Kiniusia09 24 Sie 2014 21:55 645 3
  • #1 24 Sie 2014 21:55
    Kiniusia09
    Poziom 8  

Witam serdecznie,
    w chwili obecnej używam karty telewizyjnej winfast tv2000 xp expert i mam tv analogową z kablówki jednakże ta karta nie odbiera telewizji cyfrowej i chciałabym zakupić nową kartę. Czy ktoś mógłby mi polecić jakąś dobrą kartę? Czy jeśli zakupię taką kartę to jest bezproblemowa możliwość podłączenia dekodera i oglądania tv cyfrowej?

0 3
  • Mitronik
  • #2 24 Sie 2014 22:29
    hermes-80
    Poziom 43  

A nie lepiej kupić monitor z HDMI i do tego dekoder DVB-T - zaoszczędzisz na prądzie.

0
  • Mitronik
  • #3 24 Sie 2014 22:47
    PiotrPitucha
    Poziom 33  

Witam
    Monitory komputerowe zwykle nie współpracują z tunerami DVBT, z kilku typów testowanych DVBT dostępnych na naszym rynku i kilku bardziej lub mniej znanych typów monitorów wszystkie poczęstowały mnie komunikatem "out of sync" , jeden z monitorów pracował nawet kilkanaście sekund ale kończył tak samo jak reszta.
    Rozwiązaniem może być monitor z wbudowanym TV, widziałem Samsunga w czasie pracy, jako TV pracował bardzo dobrze, jakość obrazu z komputera też bez zastrzeżeń ale po klasycznym kablu, bo po HDMI był lekko nieostry, nie wiem tylko czy to wina monitora czy karty w komputerze.
    Piotr

0
  • #4 24 Sie 2014 22:56
    hermes-80
    Poziom 43  

Ja się z tym nie spotkałem - mam monitor + dekoder DVB-T po HDMI i wszystko działa OK

0