Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Konica Minolta Bizhub c353p wgranie nowego firmware

30 Sie 2014 14:22 1377 6
  • Poziom 8  
    Potrzebuję pomocy - na płycie została wyjęta bateria i drukarka przestała działać, na monitorze wyświetla się tylko znak klepsydry. Posiadam kartę CF128Mb. Czy ktoś miałby pomysł co możemy zrobić, żeby naprawić drukarkę? Ewentualnie czy mógłby ktoś polecić serwisanta z okolic żyrardowa, który poradziłby sobie z tą usterką?
  • Poziom 10  
    1. trouble reset
    2 nvram recovery

a bateria po co wyjęta została?
  • Poziom 8  
    JAk wykonać trouble reset na bizhub c353p, jest to sama drukarka bez panela sterującego wiec nie ma przyciska licznik. Mam tylko strzałki, przycisk reset i menu. Bateria została wyjęta bo myślałem że naprawię błąd jaki się pojawiał na wyświetlaczu, jak sie okazało był to błąd silnika. Silnik jest wymieniony ale maszyna nie startuje.
  • Poziom 10  
    wyłącz maszynę, trzymamy ok (ten duży guzik miedzy strzałkami) włączamy maszynę czekamy minutę nie puszczając przycisku ok
  • Poziom 8  
    Tak uczyniłem i nic się nie dzieje. Czy mam coś zgrać na kartę Cf? Pytam bo da mnie to czarna magia. da się to jakoś opisać krok po kroku
  • Specjalista - kserokopiarki
    Oczywiście kartę przygotowuje się .!
    Zrobi to serwis.
  • Poziom 8  
    A możecie kogoś polecić na teren Żyrardowa?

Posiadam program Firmware Imaging Toolkit, kartę cf- nie posiadam plików do wrzucenia na kartę. Pomoże ktoś?