Witam wszystkich. Jestem początkujący i za jakieś błędy z góry przepraszam.
Odkurzacz całkowicie martwy i płytka też. Żadna dioda nie świeci. Kierując się wskazówkami z innych tematów stwierdziłem, że nie ma 5V zasilania na układzie scalonym (nóżki1,2). Idąc dalej tym tropem wymieniłem 2 diody i transil. Niestety bez zmian. Czy ktoś mógłby poradzić coś więcej?
Odkurzacz całkowicie martwy i płytka też. Żadna dioda nie świeci. Kierując się wskazówkami z innych tematów stwierdziłem, że nie ma 5V zasilania na układzie scalonym (nóżki1,2). Idąc dalej tym tropem wymieniłem 2 diody i transil. Niestety bez zmian. Czy ktoś mógłby poradzić coś więcej?