Witam
Posiadam Toyotę Avensis T22 z 2000r z silnikiem 3s-fe 128 KM, Reduktor Alaska AT-09, wtryski Valtec. Moje pytanie tyczy się mapy LPG. Chciałem się zapytać, czy jest w miarę dobrze ustawiony mnożnik. Mapę na benzynie zrobiłem jadąc na każdym biegu do 3000 RPM, tą samą czynność powtórzyłem na LPG na tym samym odcinku. Mam jeszcze pytanie odnośnie ciśnienia, czy ono robi się samo podczas tworzenia mapy?
Posiadam Toyotę Avensis T22 z 2000r z silnikiem 3s-fe 128 KM, Reduktor Alaska AT-09, wtryski Valtec. Moje pytanie tyczy się mapy LPG. Chciałem się zapytać, czy jest w miarę dobrze ustawiony mnożnik. Mapę na benzynie zrobiłem jadąc na każdym biegu do 3000 RPM, tą samą czynność powtórzyłem na LPG na tym samym odcinku. Mam jeszcze pytanie odnośnie ciśnienia, czy ono robi się samo podczas tworzenia mapy?