logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

STAG4 Eco - Ustawienia LPG dla Avensis T22 3s-fe, mapa i ciśnienie

granat248 21 Wrz 2014 04:30 2733 3
REKLAMA
  • #1 13977285
    granat248
    Poziom 9  
    Posty: 47
    Ocena: 1
    Witam
    Posiadam Toyotę Avensis T22 z 2000r z silnikiem 3s-fe 128 KM, Reduktor Alaska AT-09, wtryski Valtec. Moje pytanie tyczy się mapy LPG. Chciałem się zapytać, czy jest w miarę dobrze ustawiony mnożnik. Mapę na benzynie zrobiłem jadąc na każdym biegu do 3000 RPM, tą samą czynność powtórzyłem na LPG na tym samym odcinku. Mam jeszcze pytanie odnośnie ciśnienia, czy ono robi się samo podczas tworzenia mapy?



    STAG4 Eco - Ustawienia LPG dla Avensis T22 3s-fe, mapa i ciśnienie STAG4 Eco - Ustawienia LPG dla Avensis T22 3s-fe, mapa i ciśnienie STAG4 Eco - Ustawienia LPG dla Avensis T22 3s-fe, mapa i ciśnienie
  • REKLAMA
  • #2 13977807
    andrzej lukaszewicz
    Poziom 42  
    Posty: 7018
    Pomógł: 623
    Ocena: 2113
    Wg mnie za małe dysze i za duże ciśnienie na reduktorze. Robiłeś kalibrację? I nie pokazało Ci komunikatu o za dużych dyszach? Ustaw ciśnienie na ok 1,2 bar i delikatnie rozwieć dysze i zrób od nowa kalibracje. Przy dobrze dobranych dyszach w swoich autach mnożnik nie wychodzi nigdzie poza 1,1.
  • REKLAMA
  • #3 13978306
    granat248
    Poziom 9  
    Posty: 47
    Ocena: 1
    To jest po kalibracji. Nie wyświetliło mi żadnego komunikatu na temat dysz ani ciśnienia. Spróbuje na nowo zrobić mapę.
  • #4 13986484
    granat248
    Poziom 9  
    Posty: 47
    Ocena: 1
    Zrobiłem na nowo mapę w takich samych warunkach z czego po przejechaniu ok 5km na 4 biegu wkręciłem go na doś wysokie obroty

    STAG4 Eco - Ustawienia LPG dla Avensis T22 3s-fe, mapa i ciśnienie STAG4 Eco - Ustawienia LPG dla Avensis T22 3s-fe, mapa i ciśnienie
REKLAMA