Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung ML 1860 czerwona dioda ale drukuje stronę testową

22 Wrz 2014 20:10 2982 7
  • Poziom 2  
    Cześć,

mam taki problem, że nie mogę nić wydrukować z komputera na drukarce samsung ML-1860.
    Czerwona dioda świeci się ciągle. Po przytrzymaniu przycisku na drukarce drukuje się bez problemu strona testowa.
    Drukarka wcześniej chodziła bez żadnego problemu na dwóch komputerach. Teraz, bez wyraźnej przyczyny, nie ma kontaktu z żadnym z nich. Po przy próbie drukowania pojawia się drukowanie w kolejce i koniec. Drukarka wygląda na online.

Bardzo proszę o wszelkie rady.
    Pozdrawiam.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.

• Poziom 34  
    A może po prostu toner się skończył.
  • Poziom 2  
    a stronę testową drukowałby pomimo tonera? nie widać żadnych wyszarzeń/końcówki tonera na wydrukowanych stronach testowych :) wydaje mi się zatem, że to nie jest wina tonera...a trocęe szkoda byłoby mi kupić toner a później zobaczyć, że to nie to :(

• Poziom 34  
    Toner jako sam proszek może być, chip mógł się skończyć. Czy masz zainstalowany i uruchomiony smart panel? Zobacz co on pokazuje.
  • Poziom 21  
    jesli dioda swieci czerwona, to czip skonczylsie.Jesli komputer niewiedzi drukark prubowac zmanic usb kablie liub port, albo odinsatliowac i zanowo zainstaliowac drukarka. Jest dwa wyjsca, kupic nowy czip i zmenic liub wgrac fix i o czipach wogulie zapomniac, tylko kupowac proszek i samemu uzupelnac.
  • Poziom 2  
    zaraz zainstaluje smart panel i powiem co pokazuje
  • Pomocny post
    Poziom 21  
    dziejczyk napisał:
    zaraz zainstaluje smart panel i powiem co pokazuje

mozno nic nieinstaliowac, raport wydrukowac i zobaczyc ilie porocent toneru pokazuje. Zkontaktowacsie zemna pszez GG liub skype, szybcej bendzi
  • Poziom 2  
    dziekuje ecoprint

okazalo się, że skonczyl sie czip i trzeba bylo wgrac fixa. Dziekuje wszystkim.