Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toshiba Places brak TVN Player

23 Wrz 2014 19:04 4029 3
  • Poziom 2  
    Witam.
    Chciałbym zapytać czy ktoś z forumowiczów ma także problem z Toshiba Places? Od tygodnia znikneła zakladka z TVN Player , VOD Onet , WP TV itp. nie mam pojecia jak to przywrócić? Robiłem test połączenia sieci bezprzewodowej , ustawiałem klucz ponownie i sama funkcja smart tv działa ale zamiast tych programów mam jakies "ruskie" typu ivi ,tvigle - jak to odkręcić?
    pozdrawiam.
  • Poziom 42  
    Tyle co się orientuję, to pokazywane zakładki/aplikacje zależą od wybranej w telewizorze lokalizacji (kraj).

Kolega niech się upewni, że jest wybrana Polska.
  • Poziom 2  
    W tv ustawienia są -ok. Problemem jest najprawdopodobniej domyslne IP ktore mam przez kablowke Vectra przypisane w Irkucku (Rosja) i dlatego są ich programy w TV SMART. Dzwonilem do nich i twierdza że moga za odpłata 10zł m-c przypisac mi stałe IP -żenada. Na bank to mozna zmienic tylko że ja nigdy nie bawilem sie w zmiane domyslnego IP gdyby mogl mi ktoś podpowiedziec z góry dziękuje!
  • Poziom 10  
    Toshiba Places zakończyła wsparcie jeżeli chodzi o aplikacje wideo,Gdzie już pisali o tym,zakończyła sie również aplikacja youtube.Szkoda