Witam, mam pewien problem z instalacją , otwórz w pokoju mam światło i 2 włączniki, nie wiem jak są połączone myślę że chyba tak :
cos jest zle podłączone, ponieważ aby wyłączyć światło należy przełączyć oba włączniki :
swiatło powinno nie swicieć, gdy
wł1 - 1, wł2 - 1
czy można stwierdzić co jest nie tak ?
cos jest zle podłączone, ponieważ aby wyłączyć światło należy przełączyć oba włączniki :
swiatło powinno nie swicieć, gdy
wł1 - 1, wł2 - 1
czy można stwierdzić co jest nie tak ?