Witam do tej pory korzystam z ksero ricoh 1013 i starcza tylko powili coś wysiada.
chciałem kupić jakieś niedrogie ksero , nie musi być w kolorze.
czy coś z urządzeń wielofunkcynych się wogóle nadaje ?
czy to jest warte cos http://allegro.pl/konica-minolta-bizhub-211-nowy-oryginalny-toner-i4633854158.html ?
chciałem kupić jakieś niedrogie ksero , nie musi być w kolorze.
czy coś z urządzeń wielofunkcynych się wogóle nadaje ?
czy to jest warte cos http://allegro.pl/konica-minolta-bizhub-211-nowy-oryginalny-toner-i4633854158.html ?