logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Kupię] Potrzebne ksero do małej szkoły 2-3tysiące na miesiąc

estor 01 Paź 2014 14:08 1215 4
REKLAMA
  • REKLAMA
  • #2 14006731
    patrykrsl
    Poziom 16  
    Posty: 149
    Pomógł: 20
    Ocena: 29
    Posiadamy mnóstwo takich urządzeń Bizhub 164, 211 bliźniacze i ze swojego doświadczenia mogę je szczerze polecić , nie są to może jakieś bardzo rozbudowane urządzenia ale dla małych szkół jak najbardziej tak, przy regularnym serwisowaniu tego urządzenia nie ma z nim większych problemów oraz niski koszt tonerów. Jedynie o co zadbać to o dobry serwis który będzie się tą kopiarką zajmował :)
    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #3 14007633
    cezar80
    Poziom 27  
    Posty: 1273
    Pomógł: 94
    Ocena: 67
    Jesli tamte Ricohy dawały radę zainwestuj w nowsze np. MP2001 lub starsze mp1600,2000
    Koszty niższe niż w poprzednim i wytrzymują znacznie dłużej niż wspomniany bizhub
  • REKLAMA
  • #4 14007844
    martinkrys
    Specjalista - kserokopiarki
    Posty: 1199
    Pomógł: 42
    Ocena: 44
    do 1800 zł kupisz nówkę Kyocerę Ecosys M2035MFP z bębnem na 100.000, tonerem startowym na 3600 i będziesz miał spokój na długi czas, a od tego duża prędkość bo 35A4/min, sieć, dupleks, podajnik, drukarka, skaner
REKLAMA