Witam,
Płyta główna terminala posiada wyjście SATA, jednak podpinając kable tracę możliwość zamknięcia obudowy. Na ebay znalazłem zakrzywioną przejściówkę, jednak z USA.
Może orientuje się ktoś, czy istnieje możliwość kupna takiej przejściówki w Polsce?
Z góry dziękuję za sugestie.
Pozdrawiam,
Maciej
Płyta główna terminala posiada wyjście SATA, jednak podpinając kable tracę możliwość zamknięcia obudowy. Na ebay znalazłem zakrzywioną przejściówkę, jednak z USA.
Może orientuje się ktoś, czy istnieje możliwość kupna takiej przejściówki w Polsce?
Z góry dziękuję za sugestie.
Pozdrawiam,
Maciej