Witam!
Zastanawiam się nad zakupem kuchenki mikrofalowej, gdyż często odgrzewam obiady a ona chyba najlepiej by się do tego nadawała. Jestem laikiem w tych rzeczach i nie wiem jaką wybrać i co żeby miała czy najzwyklejszą czy np, z grillem i termoobiegiem już za większą kasę? Co doradzicie mi ? Chciał bym sięzmieścić w kwocie 150-300zl max.
Zastanawiam się nad zakupem kuchenki mikrofalowej, gdyż często odgrzewam obiady a ona chyba najlepiej by się do tego nadawała. Jestem laikiem w tych rzeczach i nie wiem jaką wybrać i co żeby miała czy najzwyklejszą czy np, z grillem i termoobiegiem już za większą kasę? Co doradzicie mi ? Chciał bym sięzmieścić w kwocie 150-300zl max.