Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czym mogę edytowć ebooka--jest chroniony że nie mogę nic ...

01 Maj 2005 19:43 1811 11
  • Poziom 10  
    Czym mogę edytowć ebooka--jest chroniony że nie mogę nic pozmieniać --tzn. ani nic dopisać ani nic skopiować
    Z góry dzieki za pomoc Pozdrawiam
  • Spec od komputerów
    Wszystko zależy czym ebook jest skompilowany oraz czy Autor zezwala na jego modyfikacje.
    Kilka linków do różnych stron o kompilatorach ebook-ów:
    http://ebooki.tbg.net.pl/html/kompilery_e-bookow.html
    http://www.ebooki.pl/easy.htm
    http://www.e-booki.com/natata.html
    www.readerworks.com - program ReaderWorks do tworzenia profesjonalnych eBooków w formacie .lit dla Microsoft Readera
    www.ozemedia.com/ebooks.htm - informacje o kompilatorach eBook
    www.ebookcompiler.com - oprogramowanie do tworzenia eBooków oraz porady dla ePisarzy
    www.html2exe.com - kompilator stron HTML do plików EXE i .h2e
    www.new-projects.com/booksoft- kompilator HTML Compiler Pro i Pro+
    www.keeboo.com - darmowy program KeeBoo do tworzenia multimedialnych eBooków
    Więcej informacji na www.google.pl ...
  • Poziom 10  
    ok to popatrze co tam jest i jak coś to napiszę co z tego wyszło ;)

Dodano po 28 [minuty]:

tak więc te programy co tam widzę i popatrzyłem to mogę dzięki nim zrobić eboka ale ja juz mam eboka w exe i czym zrobić aby tego eboka wsadzić właśnie do jakiegoś programu zeby go edytować -- bo tamtymi programami nie da się otworzyć exe ;)
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Autor e-booka wyraźnie nie życzył sobie nieuprawnionej ingerencji w zawartość. Jeżeli nie masz hasła do tego materiału, to oznacza, że prosisz o to, o co na tym forum prosić nie powinieneś. Przykro mi.
  • Poziom 10  
    Niemam hasła ale nawet tam niema żadnego okienka gdzie sie hasło wpisuje. Poza tym potrzebuje coś skopiować z tego poradnika i jest mi to potrzebne do pracy a nieda się nic skopiować!!!!! A gdzie indziej tego niema dlatego jest to dla mnie tak ważne
  • Poziom 43  
    Trudno się mówi. Jeżeli Autor E-booka nie życzył sobie aby coś kopiować to zostaje Ci mozolne przepisywanie, ewentualnie zrobienie zrzutu ekranu i użycie programu do OCR (ale chyba wolałbym to już przepisać).
    Co to za e-book? Daj link.
  • Poziom 24  
    A ja raz trafiłem na ebooka w którym nic nie można było zrobić, ale... on sam rozpakowywał się w c:/Windows/temp każda strona jako JPG :-)

Wystarczyło go uruchomić, przekopiować JPG do jakiegoś innego katalogu i po wszystkim.

PS. To też był ebook w pilku EXE
  • Poziom 10  
    Kurcze szkoda ale wiem ze jakos sie da to zrobic bo ten ebok co mam to jest właśnie tak zrobiony i jest juz pozmieniane tam conieco ale ja potrzebuje tam teraz do własnych potrzeb cos pozmieniac
  • Poziom 13  
    bancom daj linka do tego eboka.Trzeba go odkodowac :-)
  • Poziom 10  
    niemam linka ale mam go na kompie ;D mogę go podesłać tobie tylko daj email lub jak masz to przez skype
  • Poziom 12  
    Bancom- użyj Fine Readera- tak będzie najszybciej.
  • Poziom 10  
    No i chyba tak zrobię dużo więcej zabawy z tym bedzie ale jak mus to mus ;/

Dzięki wszystkim za pomoc ;)