Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Moduł Semtech LoRa dalekiego zasięgu SX1278

14 Paź 2014 15:20 11883 21
This content has been translated » The original version can be found here
  • Poziom 7  
    [Drugi sezon]: W ubiegłym roku z powodzeniem dystrybuowaliśmy 20 sztuk modułów si4463 do członków ELEKTRODA.PL . Chcielibyśmy kontynuować działalność i zaoferować do oceny 20 sztuk modułu Semtech LoRa dalekiego zasięgu DRF1278F. Członkowie ELEKTRODA, którzy są zainteresowani testowaniem modułów i dzieleniem się doświadczeniami z naszą społecznością, mogą opublikuj swoje zgłoszenie w temacie a następnie wyślij mi swój szczegółowy adres wysyłki za pomocą prywatnej wiadomości [PM] (w tym kody pocztowe i numer telefonu), do której można dotrzeć pocztą. Pierwsze 10 replik otrzyma 2szt jako bezpłatne próbki do testowania z bezpłatną wysyłką.

Funkcje:
    Nazwa części: DRF1278F
    Kategoria: (G) Moduł FSK / 4 (G) FSK / LoRa
    Cechy: Nadajnik-odbiornik 433 MHz
    Moc wyjściowa 20 dBm
    Czułość -136dBm
    Standardowy interfejs SPI
    Zakres dynamiki RSSI 127dB
    Automatyczny czujnik RF i monitor CAD
    Szybkość transmisji danych:
  • Poziom 1  
    Chętnie skuszę się na tak łakomy kąsek!
  • Poziom 8  
    Byłbym zainteresowany próbką :) Chętnie bym z tym poeksperymentował
  • Poziom 11  
    Podpisuje się każdą rączką . Z chęcią przyjmę taki wynalazek.
  • Poziom 10  
    Chciałbym otrzymać jeden zestaw tych modułów.
  • Poziom 8  
    Byłbym zainteresowany próbką :)
  • Poziom 13  
    Chetnie wykorzystam w zastępstwie RFM12b
  • Poziom 10  
    Jestem zainteresowany
  • Poziom 9  
    Byłbym zainteresowany próbką.
  • Poziom 25  
    Jestem zainteresowany próbkami. / I'm interested in samples.
  • Poziom 9  
    chętnie pobawię się tym układzikiem z moim STM`em:)
  • Poziom 13  
    Też chętnie wypróbował bym te moduły.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    Chciałbym otrzymać jeden zestaw tych modułów.
  • Poziom 14  
    Jestem zainteresowany tym urządzeniem.
  • Redaktor
    Łał ! wielu chętnych.

Dziesięciu zwycięzców i czterech spóźnionych ;)

Hej, myślę, że powinniście się z nami podzielić, jaki pomysł chcecie zrealizować z tymi modułami RF.
  • Poziom 19  
    ech, niestety się spóźniłem.
    szkoda.

• Poziom 14  
    Jakaś szansa na jedną z tych rzeczy?
  • Poziom 13  
    Chciałbym stworzyć sieć dalekiego zasięgu o niskiej gęstości z wysoką precyzją synchronizacji czasu i wykonywania zdarzeń. Coś w rodzaju wysokiej precyzji (w czasie) próbkowania danych, ale w sieci bezprzewodowej.
  • Poziom 7  
    Dzięki zainteresowaniu przyjaciół w Elektroda. Aktywność na bezpłatne próbki i bezpłatną wysyłkę jest teraz zakończona, ponieważ mamy wystarczająco dużo kandydatów :-) . Nieregularnie będziemy organizować takie działania dla naszych interesujących produktów. Proszę postępować zgodnie z Facebook of Elektroda lub Świergot DORJI dla nowej działalności w przyszłości.

Dodano po 20 [minuty]:

TechEkspert napisał:
    Łał ! wielu chętnych.

Dziesięciu zwycięzców i czterech spóźnionych ;)

Hej, myślę, że powinniście się z nami podzielić, jaki pomysł chcecie zrealizować z tymi modułami RF.

Szanowni Państwo, Dziękuję za miłe statystyki. Nienawidzę opóźnienia, bo inaczej mogę ogłosić zakończenie działania wcześniej :-) .

Seria SX127x firmy Semtech wykorzystuje unikalną technologię LoRa(R), aby poprawić czułość odbiornika, zamiast zwiększać moc wyjściową. Odległość linii widzenia przy bardzo niskiej szybkości transmisji danych może wynosić 3 ~ 4 km, więc niektóre prace wykonywane przez moduł 500 mw teraz mogą być zakończone przez DRF1278F, ale przy mniejszym zużyciu energii i niższym koszcie BOM, więc moduł DRF1278F jest bardzo odpowiedni do zdalnego sterowania, sieć telemetryczna lub gwiazda do automatyki domowej. Myślę, że Semtech mówi dużo dobrze ode mnie :-) .

http://www.semtech.com/wireless-rf/rf-transceivers/sx1276/

Dodano po 25 [minuty]:

Do tej pory otrzymaliśmy dane przesyłki od członków: pff / lukasz_elektronika / piotrek700 / theluid / melon1234 / grzesiekskc / Magiczek. W tym tygodniu wyślemy próbki i wyślemy numer śledzenia do PM.

Do: bartol_99 / buli439 / denis2k1 / Hoolgarez182 / kuba1993zg / karol9966 / kuran17 / ShEvU_elektro. Proszę o przesłanie szczegółowego adresu wysyłki (Tel i kod pocztowy), jeśli masz zainteresowanie (nie jestem pewien, ponieważ nie znam języka polskiego i nie mogę korzystać z Google, który jest tutaj zablokowany). Próbki wyślemy w przyszłym tygodniu lub wcześniej.
  • Poziom 7  
    Drogi Magiczku / grzesiekskc / melon1234 / theluid / piotrek700 / lukasz_elektronika / Hoolgarez182 / kuran17 / buli439 / bartol_99 / Pff.

Zorganizowaliśmy przesyłkę i wysłaliśmy do Ciebie informacje o śledzeniu przez PM. Proszę to sprawdzić. Jeśli mam rację, karol9966 / denis2k1 / kuba1993zg / ShEvU_elektro nie wysłali jeszcze adresu wysyłki. Proszę o przesłanie wiadomości, abyśmy mogli zorganizować przesyłkę w najwcześniejszym terminie.

Pozdrowienia,
    Marky