Usterka polega na tym, że telefon nie ładuje baterii pomimo że pokazuje sie animacja ładowania... zrobiłem obejście tak jak na podobnym modelu Link i teraz ładuje się do 3kresek...
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam