logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Gateway EV900 nie wyświetla obrazu z kartą GeForce 2 Ti - brak sygnału

kokor 02 Maj 2005 19:37 585 0
REKLAMA
  • #1 1455796
    kokor
    Poziom 11  
    Posty: 17
    Witam.Problem przedstawia sie następójąco posiadam gf2 Ti karta odpala monitory 15 ale kiedy ją podłącze do 19 calowego Gatewaya to na monitorze wyświetla sie napis brak sygnału (monitor jest sprawny bo działa z inną kartą).Moje pytania są następujące
    1) jaka jest różnica pomiędzy kablami sygnałowymi które mają 9 pin lub nie(w 15 pinowym złączu)
    2)jeśli zmierze woltomierzem pomiędzy masą a pinami 4,9,11,12,15 co powinienem uzyskać
    3)dlaczego karta i monitor nie współpracują
    Zaznaczam że monitor jest sprawny,kabel sygnałowy też.Nie mam pewności co do GForce 2 Ti(Prolink) ale karta z innymi monitorami działa.
    Dzięki za zainteresowanie.
  • REKLAMA
REKLAMA