logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

GeForce 2 Ti. Karta po włączeniu nie reaguje. Nie ma obrazu.

PrzeMASS 30 Sie 2006 15:09 817 4
REKLAMA
  • #1 2969581
    PrzeMASS
    Poziom 10  
    Posty: 59
    Ocena: 1
    Witam.
    Problem polega na tym,ze karta po wlaczeniu nie reaguje, nie podaje obrazu na monitor. Dopiero po jedno- lub kilkukrotnym zresetowaniu komputera pojawia sie obraz. Co moze byc tego przyczyną? Dodam ze na karcie zostaly wymienione kondensatory ( zamiast 1000µF zostaly zalozone 1200µF na 6,3V) gdyz byly spuchniete. Wczesniej wogole nie startowala. Prosze o pomoc.
  • REKLAMA
  • #2 2969821
    tronic1
    Spec od komputerów
    Posty: 22250
    Pomógł: 2640
    Ocena: 1106
    Sprawdź kartę jak się zachowuje w innym komputerze,wiadomo bedzie czy to wina karty czy reszty komputera,lub inną kartę na swoim komputerze.
  • REKLAMA
  • #3 2969858
    PrzeMASS
    Poziom 10  
    Posty: 59
    Ocena: 1
    Mam jeszcze radeona 9600 pro i on zachowuje sie normalnie...a ten geforce zachowuje sie tak samo w drugim kompie,zalapuje dopiero po paru resetach...
  • REKLAMA
  • #4 2969890
    tronic1
    Spec od komputerów
    Posty: 22250
    Pomógł: 2640
    Ocena: 1106
    Przeczyść złącze krawędziowe na karcie (AGP),sprawdź jakość lutowania tych wymienionych kondensatorów.Może jeszcze są na karcie jakieś zimne luty ? Te wymienione elektrolity były nowe ?
  • #5 3059521
    dlugiiii
    Poziom 13  
    Posty: 137
    Ocena: 10
    ja miałem taki sam problem i pomogła wymiana elektrolitów na inne ,moze spróbuj wszystkie wymienić :)
REKLAMA