Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy SIII i9300 - zatrzymuje się na starcie

22 Paź 2014 10:47 1653 2

 • Poziom 24  
  Trafił do mnie i9300, który włączał się i zawieszał przy starcie.

  Co ciekawe trafił wcześniej do CCS, który to unieważnił gwarancję powołując się na nieautoryzowaną ingerencję. Z ciekawości obejrzałem załączone na stronie zdjęcia. Przedstawiają one płytę główną i pozaznaczane czerwonym lakierem procesory. W zasadzie to klient nie rozbierał telefonu ale faktycznie wrzucał do niego prawdopodobnie jakiś soft, bowiem, na starcie był w górnym roku mały czerwony wykrzyknik oraz licznik: custom binary download był na więcej niż 1, nie pamiętam dokładnie, 2 lub 3.

  Mam ten telefon od dawna ale nic nie wymyśliłem, wziąłem się więc za niego z powrotem i proszę o pomoc.

  Na pewno flashowałem go ODINem, co myślałem, że rozwiążę sprawę ale nie. Moduł wyświetlacza na pewno sprawny, bo wykorzystałem ten telefon już kilka razy do sprawdzenia innej płyty głównej.

  W tej chwili mam tak - w tryb flash normalnie wchodzi ale liczniki już mam na 4, bo chyba wgrałem w między czasie CWM recovery 6.0.4.5 - sam nie wiem po co, pewnie 40-stą z kolei solucję z netu sprawdzałem.

  Natomiast sam telefon się włącza pojawia się Galaxy S III, potem animacja Samsung, i na tym koniec stoi na logo Samsung i pulsuje.

  Może ktoś z was mi pomoże. Bo wygrzebane w sieci metody nie przyniosły skutku. Telefon od dobrej znajomej, jej chrześniak coś namieszał. Mam co prawda płytę główną ale szkoda mi marnować sprawnej płyty i jak najmniejszym kosztem chciałem to zrobić.
 • Poziom 12  
  jak się zatrzymuje na logo to wgraj boot.img odnin tego nie zrobi lub pobierz na karte soft z gotowym boot.img

  Dodano po 28 [minuty]:

  pobierz 2nas android flash tool i tym spróbuj.Są nowe softy do S3.
 • Poziom 24  
  Prawdopodobnie efs folder masz uszkodzony dlatego telefon stoi na logo , musisz zrobić reset efs sprzętem , wtedy telefon włączy się normalnie , ale imei będzie do naprawy , włącz go w recovery i zobaczysz czerwony napis efs error argument, i od razu ci radzę nie wgrywaj nowych innych softów ani żadnych plików boot bo póżniej będziesz miał większy problem , telefon jest do odratowania w 10 minut przez wprawnego serwisanta .