Witam. Jak w temacie eksprees dziwnie spienia mleko. Ciągnie bardzo słabo i małą ilość mleka. Czyszczenie było robione. Dodaje link do filmiku jak to wygląda gdyż ciężko opisać tą dolegliwość. Liczę na pomoc.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam