logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Phillips Saeco Exprelia - Ekspress źle spienia mleko

mich_88 23 Paź 2014 16:55 2769 4
REKLAMA
  • #1 14066632
    mich_88
    Poziom 9  
    Posty: 38
    Ocena: 6
    Witam. Jak w temacie eksprees dziwnie spienia mleko. Ciągnie bardzo słabo i małą ilość mleka. Czyszczenie było robione. Dodaje link do filmiku jak to wygląda gdyż ciężko opisać tą dolegliwość. Liczę na pomoc.
    Załączniki:
    • VID_20141023_154708.3gp (26.59 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #2 14069695
    jaroslaw_repec
    Poziom 13  
    Posty: 83
    Pomógł: 6
    Ocena: 48
    Opisz jakie było robione czyszczenie - z tego co widać na filmiku masz zapchany układ zasysający mleko. Dzbanek trzeba cały rozebrać (rozkręcić) i dokładnie wyczyścić sprawdzając wszystkie uszczelki.
    Druga ewentualność to nieszczelna rurka zasysająca mleko (brak podciśnienia).
  • REKLAMA
  • #3 14884971
    robbudol
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Witam .
    Mam ten sam problem z tym expresem ,czy problem został jakoś rozwiązany?
  • REKLAMA
  • #4 16052893
    mich_88
    Poziom 9  
    Posty: 38
    Ocena: 6
    Tak rozwiązano serwisem. Ogólnie w serwisie był już 4 razy :)
  • #5 17230952
    mkdm
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Ocena: 4
    Mam ten sam problem. Proszę o pomoc
REKLAMA