Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zlecę] Naprawę amplitunera Harman KArdon AVR 7000

mateusz_tbg91 02 Lis 2014 17:52 708 0
  • #1 02 Lis 2014 17:52
    mateusz_tbg91
    Poziom 16  

Witam.

Posiadam amplituner Harman Kardon AVR 7000.

Od pewnego czasu coś dzieje się z nim nie tak:

Często gdy jest zimny, po włączeniu nie daje w ogóle sygnału na głośniki, połączenia kablowe sprawdzałem, nawet je zmieniałem jednak to nic nie rozwiązało, pomaga jedynie "walnięcie" go w górną pokrywę, wtedy od razu zaczyna grać.

Drugim i dla mnie najcięższym problemem jest to, że podczas oglądania filmu z głośnikami 5.1 i włączonym DTS po ok 15-20 min z każdego głośnika zaczynają wydobywać się różne trzaski, trzeszczenie dokładnie takie jak po wyjęciu kabla antenowego ze starego telewizora (przy śnieżeniu obrazu) lub zachowuje się dokładnie tak samo jak ten z filmiku:

https://www.youtube.com/watch?v=bWrpBCtH2wg

Z tym problemem na krótką chwilę pomaga włączenie i wyłączenie amplitunera, jednak za 2-3 minuty jest to samo.

Często też przy odsłuchu stereo z podłączonym subwooferem gdy amplituner trochę popracuje nagle podaje na subwoofer dziwny sygnał i sub zaczyna "brzęczeć" z pełną głośnością, pomaga jedynie na krótki czas włączenie i wyłączenie amplitunera.

Szukam kogoś kto podejmie się naprawy tego amplitunera, kontakt tu lub na pw.

Pozdrawiam

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  Szukaj w 5mln produktów