Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

viessmann uhrenthermostat-f - jak go podłączyć, na które piny i jakie czujniki.

pukowca 20 Nov 2014 23:52 2685 5
    pukowca
    Level 10  
    Witam! Posiadam w. wymieniony termostat czasowy bez czujników. Z tyłu tego modułu są dwie wnęki, w górnej wystaje 7 płaskich pinów do podłączenia. W dolnej wnęce są 3 styki typu goldpin. Prosił bym szanownych fachowców, znawców o opis poszczególnych pinów i jakiego typu są czujniki i do których pinów podpięte. Za pomoc składam wielkie Dzięki.
    pukowca
    Level 10  
    Witam! link jaki otrzymałem, jest to instrukcja programowania i obsługi sterownika. Taką instrukcję wcześniej znalazłem w googlach, a za chęci i szczerą pomoc serdecznie dziękuję. Ja posiadam taki programator ale bez czujników i bez elementów wykonawczych-przekaźników. I chodzi mi oto, jakie czujniki i elementy należy podłączyć z tyłu tego programatora i na które piny,by go zastosować np. w piecu co.
    Jacek79
    Level 37  
    W takimrazie za pomoca wyżej wspomnianego tajemnego google poszukaj instrukcji podłączenia /dtr, dzieki której powiemy jakie czujniki można zastosować
    pukowca
    Level 10  
    Witam!! Chcę dodać, że do programatora brak jest podstawy, modułu mocowanego na ścianie, tak zwany "relaismodul T140". Jest niekompletny i dlatego pytam jak w temacie. Odnośnie szukania DTR nie znalazłem. Proszę o namiar, a za wszelkie podpowiedzi z góry dziękuję.