Na dysku, na którym zainstalowany jest Win_XP tworzy mi się taki plik. Jego rozmiar jest taki ile mam pamięci w komputerze. Zabiera mi to troche miejsca, bo mam 640 MB RAM-u. Da się jakoś to ominąć, albo wyłączyć ?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam