Witam, wraz z przyjściem mrozów zaczęły się moje problemy. Mianowicie mam zestaw Nice Wingo WG3524 i problem objawia się tym że jeden z siłowników bardzo osłab. Bardzo wolno się otwiera i zamyka a często nawet się zatrzymuje. Zatrzymanie wygląda jakby brama napotkała przeszkodę i zatrzymują się obie strony. W przyszłym tygodniu mam zamiar rozebrać ten siłownik. Oczywiście prędzej sprawdzę czy od centrali wychodzi te 24 V. Czego mam szukać? Na forum widziałem podobny temat ale dotyczył siłowników na 230 V i tam przyczyną zwalniania silnika był padający kondensator. Każda rada może być pomocna.