Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP PAVILION DV7 - Sterowniki HP Pavilion dv7 1008ef windows 7 konkretnie

Adibo 04 Gru 2014 10:21 3063 0
    Adibo
    Poziom 8  
    Witajcie jak zwykle mam konkretne rozwiązanie jeśli chodzi o sterowniki do laptopa
    HP Pavilion Entertiment PC dv7 1008ef pod windows 7 64 bit (myślę że 32bity też)
    Do wklepania tego postu skłoniło mnie ciężkie szukanie driverów w internecie.
    Jako że odmian tego laptopa jest wiele więc te sterowniki na pewno przydadzą się
    też do innych wersji. Podam identyfikatory sprzętu i konkretne pliki bez bzdurnych odsyłaczy które tylko zmuszają do instalacji dziwnego softu ,reklam itp.

Po instalacji windows tak na prawdę pozostaje tylko kilka nie zainstalowanych urządzeń aczkolwiek polecam jeszcze doinstalować sterowniki do kart dźwiękowej
    od producenta karty ponieważ te które oferuje Windows niby są i grają ale w skypie
    wychodzi problem. Może nie u każdego ale ja spotkałem się już kilka razy z efektem
    takiego syczenia, mruczenia lub delikatnie ujmując cyfrowych śmieci przy korzystaniu z wbudowanego mikrofonu w laptopie. Efekt ten powoduje że ten kto nas słucha przez skypa w momencie gdy nic nie mówimy słyszy dziwne takie zjawiska w głośniku. Krótko mówiąc to mocno wkurza.Lekarstwem na tą dolegliwość jest użycie
    oryginalnych sterowników realteka. Te sterowniki są ogólnodostępne więc nie będę ich tutaj wystawiał.
    Konkret:

1-sterownik do tunera dvb-t a309 o identyfikatorze
    USB\VID_07CA&PID_A309&REV_0200

2- sterownik do nieznaego urządzenia (jest to hp hdd protection) o identyfikatorze
    acpi\hpq0004

3- sterownik do czytnika kart Jamicon plik sp45046 jest wszędzie ale wszędzie coś się do
    niego doczepia jakieś instalery i bóg wie co jeszcze albo po prostu strona wygasła , tu jest on sam....
    3 identyfikatory urządzeń:
    PCI\VEN_197B&DEV_2381&SUBSYS_30FC103C&REV_00
    PCI\VEN_197B&DEV_2382&SUBSYS_30FC103C&REV_00
    PCI\VEN_197B&DEV_2383&SUBSYS_30FC103C&REV_00

Niech Żyje ELEKTRODA, To by było na tyle:)