Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

touran 04r - Niby ok, ale w immo bład

07 Dec 2014 23:28 1119 3
  • Level 35  
    Quote:
    Address 25: Immobilizer Labels: 1K0-920-xxx-25.lbl
    Part No: 1T0 920 860 G
    Component: IMMO 3354
    Shop #: WSC 00000 000 00000
    VCID: 356A238A631B60B4

1 Fault Found
    00003 - Control Module
    014 - Defective

W nowym nabytku znalazłem coś takiego, co dalej z tym robić?. Ross tech, czy w ogóle google sugeruje posadzenie modułu, a jeśli wszystko jest ok to się nie przejmować.

Na razie wszystko ok.
    [22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 30  
    Immo w VW to jedna z najlepiej dopracowanych rzeczy jakie udało im się zrobić i jeżeli wywala błędy to:
    - albo był dorabiany, dokodowywany kluczyk i ktoś coś skopał przy wyciąganiu kodów
    - albo było coś grzebane w kodowaniu (np auto po kradzieży)
    - albo auto po włamaniu i łomem zerwana stacyjka - wówczas przekłada się wszystko i od nowa koduje i może tutaj ktoś nie podołał zadaniu.
    Dobry, bardzo dobry elektronik samochodowy jedynie tutaj może pomóc bo szukanie samemu najczęściej prowadzi do tego że auto i tak trafi do elektronika tyle że zawieziesz je tam na lawecie i zapłacisz dodatkowo za frycowe żeś sam grzebał.
    Dla speca to może być na prawdę 10-15min roboty i po problemie.
  • Level 35  
    Osobiście dziwią mnie same zera na WSC, co mogło by wskazywać na grzebanie.

Ogólnie jest jeden kluczyk i wypadało by dorobić drugi i tam podłubać, w immo jeszcze nie grzebałem. Jak ktoś zrobi w rozsądnej cenie to nie mam zamiaru się babrać.

No ale, czyli w tej chwili bardzo możliwe że immo jest zdjęte?
  • Level 27  
    Spokojnie bolek, bardziej popsuć się nie da. Wycinane immo w nie tym miejscu. Stacyjka cała? nie połamana ?