Witam!
Szukałem tego na elektrodzie ale nie znalazłem bo nie wiem jak się nazywa:P chodzi mi o zrobienie sygnału mono ze stereo. Proszę o pomoc i dziękuję
Szukałem tego na elektrodzie ale nie znalazłem bo nie wiem jak się nazywa:P chodzi mi o zrobienie sygnału mono ze stereo. Proszę o pomoc i dziękuję