Chciałbym podłączyć sygnał z dowolnego źródła sygnału stereo pod wzmacniacz monofoniczny. Przykładowo z mp3. Czy w tym celu wystarczy połączyć kanały (lewy z prawym) i podłączyć je pod wejście wzmacniacza, czy może to spowodować uszkodzenie mp3? Stosuję się do takiego podłączenia jakieś zwrotnice, czy proste układy z kondensatorów? Jeżeli tak to prosił bym o wskazówki.