logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

EWT1016 - Tryb serwisowy dla tej pralki ... jak go wprowadzic ...

rafal.szymczak 12 Gru 2014 12:36 2487 0
REKLAMA
  • #1 14215524
    rafal.szymczak
    Poziom 11  
    Posty: 26
    Ocena: 5
    Mam prosbe o sposob wejscia w tryb serwisowy EWT1016 Electrolux. Przekopalem to archiwum, ale poki co nie udalo mi sie znalezc rozwiazania.
    Jedyne co to jak przy przycisnietym przycisku power i jednoczesnie pierwszy obok niego i jednoczesnie przekrecenie glownego pokretla w prawo, pojawia sie migajaca choinka. Ale nic wiecej nie da sie zrobic ...

    Mam problem z pralka polegajacy na tym, ze niezaleznie od wybranego programu, najczesciej po jednym obrocie lub nawet od razu po wybraniu nowego programu, pralka od razu przelacza sie na tryb pracy - wylew.
    Wtedy wykonuje pare obrotow, wypompowuje wode i konczy prace.

    Prosze o sugestie ...
    EWT1016
  • REKLAMA
REKLAMA