Mam prosbe o sposob wejscia w tryb serwisowy EWT1016 Electrolux. Przekopalem to archiwum, ale poki co nie udalo mi sie znalezc rozwiazania.
Jedyne co to jak przy przycisnietym przycisku power i jednoczesnie pierwszy obok niego i jednoczesnie przekrecenie glownego pokretla w prawo, pojawia sie migajaca choinka. Ale nic wiecej nie da sie zrobic ...
Mam problem z pralka polegajacy na tym, ze niezaleznie od wybranego programu, najczesciej po jednym obrocie lub nawet od razu po wybraniu nowego programu, pralka od razu przelacza sie na tryb pracy - wylew.
Wtedy wykonuje pare obrotow, wypompowuje wode i konczy prace.
Prosze o sugestie ...
EWT1016
Jedyne co to jak przy przycisnietym przycisku power i jednoczesnie pierwszy obok niego i jednoczesnie przekrecenie glownego pokretla w prawo, pojawia sie migajaca choinka. Ale nic wiecej nie da sie zrobic ...
Mam problem z pralka polegajacy na tym, ze niezaleznie od wybranego programu, najczesciej po jednym obrocie lub nawet od razu po wybraniu nowego programu, pralka od razu przelacza sie na tryb pracy - wylew.
Wtedy wykonuje pare obrotow, wypompowuje wode i konczy prace.
Prosze o sugestie ...
EWT1016