POMOCY. Jaki interfejs do scenika 98r. OBD czy OBDII, czy jest wogóle jakaś różnica i jaki soft do tego najlepiej pasuje? Proszę o namiary gdzie kupić taki tanio i bezpiecznie lub schemacik takiego interfejsu.
DZIĘKI
DZIĘKI
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam