logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Renault Scenic '98 - Wybór interfejsu OBD czy OBDII i odpowiedniego oprogramowania

ziolko 09 Maj 2005 00:28 4932 4
REKLAMA
  • #1 1474862
    ziolko
    Poziom 11  
    Posty: 9
    Ocena: 1
    POMOCY. Jaki interfejs do scenika 98r. OBD czy OBDII, czy jest wogóle jakaś różnica i jaki soft do tego najlepiej pasuje? Proszę o namiary gdzie kupić taki tanio i bezpiecznie lub schemacik takiego interfejsu.
    DZIĘKI
  • REKLAMA
  • #2 1474875
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #3 2530571
    mars212
    Poziom 18  
    Posty: 398
    Pomógł: 2
    Ocena: 44
    Witam, pan "GOŚĆ" pisze bzdura... mam oprogramowanie SPRAWDZONE przeze mnie do Opla i FIATA !!! co Renault.. no nniestety nie mam , ale nie wierzę że nie da się czegoś zakombinować... Pozdrawiam!
  • REKLAMA
  • #4 2530972
    ponar
    Poziom 21  
    Posty: 428
    Pomógł: 23
    Ocena: 124
    do opla ok ale do fiata ?
    A jest sofcik i fejsik do reno np kts i esi będzie już z tym chodziło a jeszcze lepiej clip przecież to nie jest takie drogie np z porównaniem do forda, a kupić moższ np na allegro.
  • #5 2531584
    wojtula11
    Poziom 18  
    Posty: 201
    Pomógł: 18
    Ocena: 22
    ponar wstydź się . Do Fiata przecież Examiner , Check-Up też znajdziesz na Allegro :D
REKLAMA