logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Pioneer Deh 1600UB - Subwoofer nie gra po podłączeniu przez RCA do wzmacniacza

marcii1 16 Gru 2014 13:53 2700 9
REKLAMA
  • #1 14227828
    marcii1
    Poziom 10  
    Posty: 19
    Ocena: 1
    Witam.. mam problem z radiem Pioner Deh 1600UB. Podłączyłem radio pod wzmacniacz kabelkiem RCA. Wzmacniacz się załącza niestety głośnik w Subwooferze nie gra. Głośnik sprawdzałem w domu i działa.. Mało tego mam drugi wzmacniacz bo myślałem że stary się popsuł i mam to samo.. może coś źle podłączyłem ?? Dodam że wcześniej miałem radio Sony i Subwoofer działał poprawnie.. Pomóżcie..
  • REKLAMA
  • #2 14227876
    ziomus90210
    Poziom 35  
    Posty: 2857
    Pomógł: 281
    Ocena: 559
    A w menu radia subwoofer włączony? Masz tam kilka ustawień. Kabelek niebieski do sterowania wzmacniacza podłączony? Wzmacniacz się włącza?
  • REKLAMA
  • #3 14227901
    marcii1
    Poziom 10  
    Posty: 19
    Ocena: 1
    W menu sub wlaczony.. a jakie tam musi byc ustawienie zeby tego suba wlaczyc ?? Kabelek podłączony pod RCA.. Wzmacniacz sie wlacza..
  • #4 14227915
    ziomus90210
    Poziom 35  
    Posty: 2857
    Pomógł: 281
    Ocena: 559
    Popraw błędy.

    marcii1 napisał:
    W menu sub wlaczony.. a jakie tam musi byc ustawienie zeby tego suba wlaczyc ??


    Ustawienie "włącz subwoofer". :)
    Masz jakiegoś kumatego kolegę?
  • #5 14227932
    marcii1
    Poziom 10  
    Posty: 19
    Ocena: 1
    No to mam włączone na pewno... opcja sub off norm albo rev... i tam mam ustawione na norm.. czyli wlaczony..
  • REKLAMA
  • #6 14227938
    powalla
    Moderator CarAudio
    Posty: 11277
    Pomógł: 847
    Ocena: 737
    Sprawdz co znaczy "off" !
  • #7 14230545
    marcii1
    Poziom 10  
    Posty: 19
    Ocena: 1
    No mam ustawionego suba na Norm... to jak mam ustawic zeby ten sub sie wlaczyl w koncu ???
  • #8 14230919
    powalla
    Moderator CarAudio
    Posty: 11277
    Pomógł: 847
    Ocena: 737
    Na "on" ?
  • REKLAMA
  • #9 14231898
    milejow

    Poziom 43  
    Posty: 13069
    Pomógł: 1559
    Ocena: 5131
    Skoro masz wyjście na ,,on,, to w ustawieniach dźwięku jest aktywna funkcja poziomu wyjścia subwoofera, może masz tam wyciszone.
    Konto firmowe:
    Działalność własna
    Mętów 99, Lublin, 20-388
  • #10 14232727
    bogus1984
    Poziom 26  
    Posty: 910
    Pomógł: 39
    Ocena: 37
    powalla dobrze mówi, jeżeli w ustawieniach suba masz off, norm, rev, to ma być ON ! a czy norm, czy rev, to już wedle uznania, bo to odwrócenie fazy suba :D Jak wejdziesz w menu, to amień Off, na On.

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik ma problem z radiem Pioneer DEH 1600UB, które nie uruchamia subwoofera po podłączeniu do wzmacniacza przez kabel RCA. Wzmacniacz działa, ale subwoofer nie gra, mimo że głośnik został sprawdzony i działa poprawnie w innym systemie. W dyskusji poruszane są ustawienia radia, w tym konieczność włączenia subwoofera w menu oraz sprawdzenie poziomu wyjścia subwoofera. Użytkownicy sugerują, aby upewnić się, że subwoofer jest ustawiony na "ON" oraz że nie jest wyciszony w ustawieniach dźwięku.
REKLAMA