Witam wszystkich forumowiczów. Mam problem ze swoim radiem. Ostatnio chciałem wrzucić wzmacniacz do swojego auta i wszystko ładnie podłączyłem lecz jest problem z radiem. Po podłączeniu kabli cinch radia z wzmacniaczem słychać tylko basy. Poczytałem fora i znalazłem że jest to wina masy. I faktycznie jeśli poprowadzę masę z jednego wyjścia do głośników to wzmacniacz gra ale słychać zakłócenia (nie dziwne). Ale jeśli chce podłączyć już masę z obudowy radia do cincha to nic kompletnie się nie dzieje. Zwracam się do was z prośba co można jeszcze zrobić w takiej sytuacji oprócz rozbierania radia bo nie jestem dobrym elektrykiem a nie chciałbym go bardziej zepsuć. Pozdrawiam